Sněhová V-radlice 2260

Sněhová V-radlice Egholm s libovolným nastavením úhlu obou ramen snadno odhrne i namrzlý sníh a bez problémů odstraní i velké závěje!

 

Radlice může být uspořádána i do tvaru Y, což usnadňuje odklízení sněhu na parkovištích, tržištích,v uzavřených dvorech a dalších lokalitách, kde je třeba sníh shromažďovat na jednom místě.

 

Měkký povrch není žádný problém!

Sněhová V-radlice vždy kopíruje terén, ať je povrch měkký, tvrdý či nerovný. Můžete ji používat i na štěrkových cestách díky její schopnosti přenášet zatížení na pracovní stroj a zabránit tak zaboření. Pracovní výšku sněhové V-radlice můžete upravit pro čištění nerovných chodníků a nízkých obrubníků.

 

Dvojitá efektivita

Účinnou kombinací je použití sněhové V-radlice vpředu a sypače soli a písku vzadu. Odstranění sněhu a posyp jsou tak provedeny během jediného průjezdu stroje a to při vrstvě sněhu až 50 cm a v šířce 1,3 - 1,4 metru. Kromě vysoké účinnosti se sněhová V-radlice vyznačuje i velmi tichým provozem a snadným ovládáním.

 

 

Při výměně nástaveb stroje Egholm City Ranger 2260 se hydraulika připojí otočením rukojeti! Výměna trvá méně než minutu a nepotřebujete žádné nářadí!