Sběrač trávy 2260

Sběrač trávy je účinnou kombinací dvou jednotek: rotační sekačky ke sbírání trávy a zásobníku k jejímu ukládání. Rotační sekačka se připojuje přímo k centrální sběrné hadici, která je připojena k zásobníku. Hadice je umístěna pod strojem, aby se nezvětšovala šířka sekačky a zachovala se její vynikající ovladatelnost (viz technický list).

Zásobník je vyroben z plastu a nepodléhá tak korozi z travních zbytků. I přes své kompaktní rozměry má velkou kapacitu 750 l a nemusí se často vysypávat. Na cestě od sekačky do zásobníkuse tráva a listí dvakrát rozseká a zabere tak velmi málo místa. Vyprazdňování zásobníku ovládá řidič pohodlně joystickem přímo z kabiny.

 

Ušetřete čas a vychutnejte si výsledky!

Při souběžném sekání i sběru trávy je úspora času zřejmá. Se sběračem trávy Egholm navíc nemusí být frekvence sekání tak častá, neboť seká i přerostlé travní porosty. Posekaná tráva je hned uklizena a stroj za sebou zanechává úhledné čisté plochy. Může být doplněn i o hadici na sběr spadaného listí (dodatečné vybavení).

 

 

Při výměně nástaveb stroje Egholm City Ranger 2260 se hydraulika připojí otočením rukojeti! Výměna trvá méně než minutu a nepotřebujete žádné nářadí!