Na zimní údržbu

Vstupte do zimy s klidnou myslí

 


Ať zima přinse sněhem zasypané ulice či zledovatělé chodníky, Váš Egholm si poradí s každou výzvou. Ve výrobním programu nástaveb určených na zimní práce jsou: sněhová fréza 2260, rovná radlice 2150, zameták sněhu 2260, rovná radlice 2260, sypač soli a písku 2260, sypač soli a písku 2150, sněhová V-radlice, zameták sněhu 2150.


Kvalitní nástavby pro těžké podmínky

 


Kvalita zimního příslušenství dodávaného firmou Egholm zohlednuje požadavky kladené na stroj při práci za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny nástavby jsou navrženy s cílem efektivně poskytnout vysoký výkon, tam kde je potřeba. Sněhový odmetací kartáč je ideální nejen na první zimní sníh. Odstranuje jej až do vrstvy 15 cm z nerovného povrchu a udržuje cesty čisté a suché.

 


Odhrnout nebo zamést, posolit nebo posypat pískem - vše při jednom průjezdu

 


Radlice připojená na přední část pracovního stroje může pracovat v tandemu se sypačem soli nebo písku připevněným na zadní straně. Na ulicích, cestách, chodnících, parkovacích plochách apd. tak stihnete udělat svojí práci najednou s dvojitou účinností. Sypač soli nebo písku má tvar nálevky a sůl,písek nebo stěrk jsou tak vytlačována vlastní vahou. Dokonce i vlhký materiál volně prochází. Pracovní šířka sypače soli a písku může být podle potřeby zvětšena až na pět metrů, což znamená vysokou efektivitu při práci na větších zmrzlých plochách, například parkovištích. Ovládání z kabin umožnuje obslize plnou kontrolu funkcí bez vystoupení z vozidla.

 

Váš Egholm lehce vymete zimu ze dveří

 
 
« předchozí  1  další » 
 

Sněhová fréza 2260

Sněhová fréza Egholm 2260 je svým výkonem vhodná i pro náročnější lokality, jako jsou lyžařské areály. Ve spojení se strojem Egholm 2260 odstraníte sníh až do metrové výšky. Sněhová fréza je také velmi užitečná v místech, kde není dostatek prostoru pro odhrnutí sněhu na stranu.

Rovná radlice 2150

Rovná radlice představuje skutečně silné stránky stroje Egholm 2150.S pohonem všech 4 kol a optimálním rozložením hmotnosti tento stroj odstraní velká množství sněhu za krátký časi. Při současném použití sypače soli a písku s radlicí může obsluha odstranit sníh a led při jednom průjezdu.

Zameták sněhu 2260

Zameták sněhu je ideální nejen na první zimní sníh. Odstraňuje i 15 cm vrstvu sněhu z nerovného povrchu a udržuje cesty čisté a suché. Zameták sněhu je centrován a upevněn na přední stranu užitkového stroje. Má plnou pracovní šířku 1220 mm. Může zametat přímo u zdí a podstavců bez poškození stroje nebo budovy a samozřejmě může být vzadu doplněn o sypač soli a písku. Zametaná oblast je tak ihned bezpečná a průchozí. Uděláte tak dvojí práci najednou, dvakrát efektivněji.

Rovná radlice 2260

Rovná radlice je výborná pro zimní údržbu komunikací, protože si poradí i s velkým množstvím sněhu. Nasazuje se na přední část pracovního stroje a nejlépe ji využijete ve spojení se sypačem soli a písku vzadu. Na chodnících, silnicích, dvorech, parkovištích a ostatních plochách tak uděláte dvojí práci najednou.

Sypač soli a písku 2260

Zimní počasí a náledí vyžaduje častý posyp. Sypač soli a písku Egholm 2260 je pro tuto práci ideální.Sypač soli a písku se připevňuje na zadní část užitkového stroje. Šířka posypu může být podle potřebyaž pět metrů, což znamená vysoce efektivní práci na větších zmrzlých plochách.

Sypač soli a písku 2150

Sypač soli a písku Egholm je ideálním řešením pro bezpečné silnice a chodníky. Sypač soli a písku je vybaven nerezovým zásobníkem a speciálně navrženým sáním, které přivádí do chladiče čerstvý vzduch a chrání takmotor hlavní jednotky před částečkami soli.

Sněhová V-radlice 2260

Sněhová V-radlice Egholm s libovolným nastavením úhlu obou ramen snadno odhrne i namrzlý sníh a bez problémů odstraní i velké závěje! Radlice může být uspořádána i do tvaru Y, což usnadňuje odklízení sněhu na parkovištích, tržištích,v uzavřených dvorech a dalších lokalitách, kde je třeba sníh shromažďovat na jednom místě.

Zameták sněhu 2150

Zameták sněhu Egholm snadno odstraní i 15 cm napadaného sněhu. Flexibilní upevnění zajišťuje bezproblémový průjezd okolo obrubníků či jiných překážek.

 
« předchozí  1  další »