Na úklid

Udržujte své město strojem přátelským k obsluze, obyvatelům i normám EU

 

Ke stroji Egholm lze připojit plně funkční zametací nástavbu, která nabízí profesionální výkon pro všechny pracovní úkony. Na úklid jsou v nabídce tyto pracovní nástavby : sací a zametací jednotka 2260, kartáč na plevel 2260 a sací a zametací jednotka 2150.

 

 

 

Zaměřeno na vysoký výkon

 

Zametací jednotka s odsáváním poskytuje vysoký sací výkon, což přináší rychlé a efektivní pracovní výsledky. Sací jednotka je tvořena sklolaminátovým zásobníkem s rotačním filtrem a zásobníkem na vodu. Řidič může zásobník vyprázdnit rovnou do kontejneru, aniž by musel opustit kabinu stroje. Nízká výška umožňuje vjezd na jakoukoliv parkovací plochu - i podzemní. Externí sací hadice je pro vyčištění míst kde se stroj nedostane - například suterény, schodiště, tel. budky, autobusové zastávky. Tím jsou zajištěny optimální pracovní výsledky.

 

Ohleduplnost k životnímu prostředí díky jedinečnému systému filtrování

 

Prachové částice jsou plně pod kontrolou díky sací a zametací jednotce Egholm. Rozprašovací trysky na předních kartáčích zvlhčují oblast zametání, díky čemuž nedochází k víření prachu. Sběrná nádoba je vybavena inovativním filtrem Egholm, který zachytává i ty nejmenší prachové částice. Na základě směrnic EU pro měření prachu je stroj/filtr PM10 certifikovaný.

 

Získejte možnost profesionálního úklidu vašeho města se stroji Egholm !

 
 
« předchozí  1  další » 
 

Sací zametací jednotka 2260

Sací zametací jednotka je nepostradatelnou nástavbou pro Egholm 2260. Díky ní se stroj vyznačuje celoroční využitelností. Na jaře může provozovatel z ulic a cest čistit špínu a nečistoty, které zbyly pozimě. Na podzim pečuje o sběr větrem navátého listí a nečistot. V létě udržuje venkovní prostory čistě uklizené.

Kartáč na plevel 2260

Kartáč na plevel je nejefektivnější ekologický nástroj pro udržování zpevněných venkovních ploch bez plevele. Použitím kartáče odstraníte všechen plevel z chodníků, cest, dlažby, asfaltu, apod. Kartáč vytrhá vzrostlé rostliny a poškodí nové výhonky. Při pravidelném kartáčování tak udržíte plochy bez plevele i bez použití pesticidů.

Sací zametací jednotka 2150

Sací zametací jednotka Egholm je nejefektivnější volbou pro pravidelné zametání chodníků, cest,parkovišť, schodů atd. Zametací jednotka se vyznačuje laminátovým zásobníkem s výsypem ve výšce 130 cm a litou nádrží na čistou vodu. Je to robustní a odolný stroj s nízkou hlučností. Vysypávání zásobníku se provádí přímo ze sedadla řidiče.

 
« předchozí  1  další »