Na údržbu zeleně

Tráva bude zelenější, když jí poseká váš Egholm

 

Egholm je připraven vykonávat nejrůznejší činnosti při údržbě zeleně. Kloubovýmechanizmus nabízí nabízí maximální volnost při řízení a kompaktní rozměry umožňujívjezd do stísněných prostor. V zeleném příslušenství pro Egholm 2200T a 2150 jsou: mulčovací a rotační sekačka 2260, mulčovací a rotační sekačka 1600, sběrač trávy 2260, zastřihovač živých plotů 2260, cepová sekačka / vertikutátor 2260, ohraňovač záhonů 2150, nakládací lžíce  2260, mulčovací sekačka 2150, hrábě 2150, ohraňovač žáhonů 2260, sklápěcí přívěs 2150

 

Speciální nástavby zlepšují váš pracovní výkon

 

 

Když chcete například provést úpravu výšky sekání, nepotřebujete žádné nástroje. Rotační a mulčovací sekačky 1200 mm nebo 1600 mm jsou namontované vpředu a nabízí výbornou manévrovatelnost dokonce při vysoké pracovní rychlosti a na nerovném terénu. Proti cepové sekačce 1226 mm nemá tráva šanci. Seká veškerou trávu bez ohledu na výšku a tuhost. Výměna nožů za rovné čepele změní cepovou sekačku na vertikulátor, který provzdušní trávník a odstraní mech i plevel bez nutnosti používat pesticidy.

 

Zastřihávání živých plotů, ohraňování okrajů trávníků a převoz materiálu

 

S našimi profesionálními nástavbami můžete zastřihovat živé ploty, zarovnávat okraje trávníků a zatraktivnit tak vzhled zahrad a parků. S výklopnou nakládací lžicí můžete snadno a rychle přemísťovat materiál a těžké náklady. Ocelová lžíce je silná a robustní, s nosností 125 kg, bez konkurence, pokud jde například o odklízení sněhu. Je ideální pro zahradníky a správce parku, kteří obvykle pracují s pískem, štěrkem kompostem a kameny. Všechny naše nástavby umožňují rychlou práci s efektivními pracovními výsledky. Zelené příslušenství nabízí širokou škálu využití při nízké investici.

 
 
« předchozí  1  další » 
 

Mulčovací a rotační sekačka 2260

Mulčovací a rotační sekačka poskytuje perfektní výsledky sekání po celý rok. Můžete si zvolit, zda ji využijete jako rotační sekačku se sběračem nebo bez sběrače trávy, či jako mulčovací sekačku. Rotační sekačka se používá na vysokou, přerostlou, dokonce i mokrou trávu. Mulčovací sekačka rozseká trávu na malé kousky, které se v trávníku rychle rozloží a působí jako hnojivo. Mulčování zabraňuje růstu mechů a navíc odpadá nutnost sběru trávy.

Mulčovací a rotační sekačka 1600

S mulčovací a rotační sekačkou 1600 je snadné sekat i velké plochy trávníku v rekordním čase. Stroj má pracovní šířku 1610 mm a pokud to terén umožňuje, může pracovat rychlostí až 13 km/h, vždy s vynikajícími výsledky. Během pracovního dne tak můžete udělat opravdu hodně práce.

Sběrač trávy 2260

Sběrač trávy je účinnou kombinací dvou jednotek: rotační sekačky ke sbírání trávy a zásobníku k jejímu ukládání. Rotační sekačka se připojuje přímo k centrální sběrné hadici, která je připojena k zásobníku. Hadice je umístěna pod strojem, aby se nezvětšovala šířka sekačky a zachovala se její vynikající ovladatelnost.

Zastřihovač živých plotů 2260

Údržba živých plotů může být těžká a pomalá činnost, vykonávaná často v nepřirozených polohách. Nikoli však při použití zastřihovače živých plotů Egholm 2260. Je pro tuto práci navržen a je perfektnína úpravu živých plotů z tújí, tisů, buků apod.

Cepová sekačka / vertikutátor 2260

Cepová sekačka lehce poseká veškerou trávu bez ohledu na výšku a sílu stébel. Zvládne i zcelaneudržované plochy. Šíře záběru sekačky je 1 226 mm. Posečená tráva je ponechávána na zemi. Sekačka je mimořádně praktická a uživatelsky příjemná.

Ohraňovač záhonů 2150

S ohraňovačem záhonů Egholm 2150 s otočnou čepelí dáte trávníku kultivovaný vzhled. Okraje trávníku řeže čistě a efektivně rovnoměrným tempem a současně kultivuje odřezaný materiál. Ohraňovač záhonů řeže perfektně všechny okraje, ať jsou vlnité nebo naprosto rovné.

Nakládací lžíce 2260

S výklopnou nakládací lžící můžete ergonomicky přemisťovat těžké náklady.Ušetříte si ruční nakládání lopatou a práce bude mnohem efektivnější.

mulčovací sekačka 2150

Pokud chcete mít perfektně udržovaný trávník po celou sezónu, je pro vásmulčovací sekačka Egholmu 2150 tou správnou volbou. Rozseká trávu namalé kousky, které zapadnou do trávníku, rychle se rozloží, a poskytují trávníku užitečné hnojivo. Navíc se na pravidelně mulčovaném trávníku nedaří mechům.

Hrábě 2150

Odstraňování plevele ze štěrkových cest bez použítí pesticidů je zdlouhavá a náročná činnost.Hrábě od Egholmu jsou pro tuto práci tím nejužitečnějším pomocníkem.

Ohraňovač záhonů 2260

Hydraulický ohraňovač záhonů efektivně udržuje okraje trávníků bez ohledu na jejich tvar nebo formu. Rohy a oblouky jsou dokonale zarovnány. Okraje travních porostů jsou odseknuty a pak kultivovány, stroj tak koná dvě činnosti najednou. Můžete jet uvnitř nebo vně trávníku, protože sekací hranu lze otočit. Ohraňovač záhonů je vybaven uzavřeným chráničem, takže nedochází k poškozeníkvětin a rostlinných lůžek.

Sklápěcí přívěs 2150

Univerzální sklápěcí přívěs je určen na lehkou práci při přepravě sypkého materiálu, jako je odpadz parku nebo zahrady. Přívěs má nepohyblivé čelo a bočnice a sklopnou zadní část. Nosnost je 600 kg a objem sklápěčky lze zvýšit volitelným bočním rozšířením na 1,02 m3.

 
« předchozí  1  další »