Mulčovací a rotační sekačka 1600

S mulčovací a rotační sekačkou 1600 je snadné sekat i velké plochy trávníku v rekordním čase. Stroj má pracovní šířku 1610 mm a pokud to terén umožňuje, může pracovat rychlostí až 13 km/h,vždy s vynikajícími výsledky. Během pracovního dne tak můžete udělat opravdu hodně práce. Jako rotační sekačka poseká stroj i nejvyšší a nejsilnější trávu, dokonce i mokrou. Jako mulčovací sekačka rozseká trávu na malé kousky, které se v trávníku rychle rozloží, jsou vynikajícím přírodním hnojivem a poskytují užitečnou ochranu proti mechu. Navíc odpadá nutnost sbírat posečenou trávu. Změna z mulčovací na rotační sekačku je velmi snadná.

 

Egholm 2200 má kloubové řízení, vynikající stabilitu a široká kola, takže je velmi snadno ovladatelný. Sekání pod keři, nebo mezi záhony a květinami je tak hračkou. Údržba a čištění nepředstavují žádný problém díky rámu pro sklápění a přemisťování sekačky (součást dodávky).Dokonce i úroveň hluku je nízká, takže je radost se sekačkou pracovat.

 

 

Při výměně nástaveb stroje Egholm City Ranger 2200 se hydraulika připojí otočením rukojeti! Výměna trvá méně než minutu a nepotřebujete žádné nářadí!