Kartáč na plevel 2260

Kartáč na plevel je nejefektivnější ekologický nástroj pro udržování zpevněných venkovních ploch bez plevele. Použitím kartáče odstraníte všechen plevel z chodníků, cest, dlažby, asfaltu, apod. Kartáč vytrhá vzrostlé rostliny a poškodí nové výhonky. Při pravidelném kartáčování tak udržíte plochy bez plevele i bez použití pesticidů. Ekologické a snadné použití Kartáč na plevel má vynikající manévrovatelnost a velmi snadno a přesně se s ním pracuje. Je hydraulicky nastavitelný ve všech směrech. Hlavu kartáče lze otáčet a naklonit, takže ji můžete nasměrovat přesně tam, kam chcete. Kartáč pracuje na rovné i šikmé ploše, v rozích i obloucích,a úspěšně tak svádí boj s plevelem jak na volných prostranstvích, tak okolo sloupů veřejnéhoosvětlení a obrubníků. Kartáč můžete také vybavit sací hubicí (volitelné příslušenství). Ve spojení se zásobníkem sací zametací jednotky odstraní všechen plevel a nezanechá žádná semena. Je velmi účinný při prevenci a boji proti plevelům a čistí všechny povrchy.

 

Připojování a odpojování je snadné díky automatické nosné opoře. To je důkaz, že kartáč na plevel splňuje heslo společnosti Egholm: Je snadné to udělat!

 

Při výměně nástaveb stroje Egholm City Ranger 2260 se hydraulika připojí otočením rukojeti! Výměna trvá méně než minutu a nepotřebujete žádné nářadí!