Rovná radlice 2260

Rovná radlice je výborná pro zimní údržbu komunikací, protože si poradí i s velkým množstvím sněhu.Nasazuje se na přední část pracovního stroje a nejlépe ji využijete ve spojení se sypačem soli a písku vzadu. Na chodnících, silnicích, dvorech, parkovištích a ostatních plochách tak uděláte dvojí práci najednou.

 

Nová účinná konstrukce

 

Tvarování je na radlici to nejdůležitější. Ovlivňuje způsob, jakým je sníh odhrabáván, a tím i množství sněhu,který radlice odstraní. Ve společnosti Egholm jsme tento faktor pečlivě studovali a tvar radlice optimalizovali pro dosažení maximální účinnosti.

 

Kapacita díky odlehčení

 

Vzhledem k vynikajícímu rozložení hmotnosti mezi nástavbou a užitkovým strojem, kdy stroj ve skutečnosti nese část zatížení nástavby, zvládne radlice i velké množství sněhu.

 

Široká a zároveň kompaktní

 

Díky možnosti natočení projedete s radlicí širokou 1,3 m i do prostor úzkých přibližně 1 m, což je šířka samotného pracovního stroje. I při plném natočení radlice nepřesahuje šířku nosiče.

 

 

Při výměně nástaveb stroje Egholm City Ranger 2260 se hydraulika připojí otočením rukojeti! Výměna trvá méně než minutu a nepotřebujete žádné nářadí!