PARK RANGER 2150

EGHOLM Park Ranger 2150

Egholm Park Ranger 2150 je základní stroj pro všechny sezónní nástavba stroje Park Ranger. Kloubový a pouze 1 m široký užitkový stroj Park Ranger poskytuje profesionální výkon i na nejnáročnějších místech a snadno se ovládá díky posilovači řízení a poloměrem otočení pouhých 1,5 m. Pohon všech kol a výkon 26 hp zajišťuje sílu a výkon ve všech pracovních situacích.

Egholm 2150 je plně hydraulický a velmi snadno se ovládá. Neobsahuje žádné mechanické části jako jsou řemeny ventilátorů, řetězy nebo kliková hřídel, takže obsahuje jen málo opotřebovávaných součástí. Tento užitkový stroj proto vyžaduje jen minimální údržbu a je pozoruhodně odolný. To samé platí pro všechny nástavby, které jsou vyráběné na míru pro Egholm 2150. Po jejich namontování se stávají nedílnou součástí stroje, který si tak vždy zachová svou kompaktní formu.

 

 

Výměna nástavby u Egholm trvá méně než 4 minuty - a nejsou zapotřebí žádné nástroje!

 
 
« předchozí  1  další » 
 

Hrábě 2150

Odstraňování plevele ze štěrkových cest bez použítí pesticidů je zdlouhavá a náročná činnost.Hrábě od Egholmu jsou pro tuto práci tím nejužitečnějším pomocníkem.

Sací zametací jednotka 2150

Sací zametací jednotka Egholm je nejefektivnější volbou pro pravidelné zametání chodníků, cest,parkovišť, schodů atd. Zametací jednotka se vyznačuje laminátovým zásobníkem s výsypem ve výšce 130 cm a litou nádrží na čistou vodu. Je to robustní a odolný stroj s nízkou hlučností. Vysypávání zásobníku se provádí přímo ze sedadla řidiče.

Rovná radlice 2150

Rovná radlice představuje skutečně silné stránky stroje Egholm 2150.S pohonem všech 4 kol a optimálním rozložením hmotnosti tento stroj odstraní velká množství sněhu za krátký časi. Při současném použití sypače soli a písku s radlicí může obsluha odstranit sníh a led při jednom průjezdu.

mulčovací sekačka 2150

Pokud chcete mít perfektně udržovaný trávník po celou sezónu, je pro vásmulčovací sekačka Egholmu 2150 tou správnou volbou. Rozseká trávu namalé kousky, které zapadnou do trávníku, rychle se rozloží, a poskytují trávníku užitečné hnojivo. Navíc se na pravidelně mulčovaném trávníku nedaří mechům.

Sypač soli a písku 2150

Sypač soli a písku Egholm je ideálním řešením pro bezpečné silnice a chodníky. Sypač soli a písku je vybaven nerezovým zásobníkem a speciálně navrženým sáním, které přivádí do chladiče čerstvý vzduch a chrání takmotor hlavní jednotky před částečkami soli.

Ohraňovač záhonů 2150

S ohraňovačem záhonů Egholm 2150 s otočnou čepelí dáte trávníku kultivovaný vzhled. Okraje trávníku řeže čistě a efektivně rovnoměrným tempem a současně kultivuje odřezaný materiál. Ohraňovač záhonů řeže perfektně všechny okraje, ať jsou vlnité nebo naprosto rovné.

Nakládací lžíce 2150

Nakládací lžíce umožňuje snadno převážet štěrk, písek nebo hlínu a ušetří obsluze v rámci pracovního dne mnoho práce s lopatou. Z jednoho místa na druhé lze snadno přemístit 100 kg materiálu i na těch nejužších cestách.

Zameták sněhu 2150

Zameták sněhu Egholm snadno odstraní i 15 cm napadaného sněhu. Flexibilní upevnění zajišťuje bezproblémový průjezd okolo obrubníků či jiných překážek.

Sklápěcí přívěs 2150

Univerzální sklápěcí přívěs je určen na lehkou práci při přepravě sypkého materiálu, jako je odpadz parku nebo zahrady. Přívěs má nepohyblivé čelo a bočnice a sklopnou zadní část. Nosnost je 600 kg a objem sklápěčky lze zvýšit volitelným bočním rozšířením na 1,02 m3.

 
« předchozí  1  další »